تبلیغاتسپهرزاد: کیهانی خیلی سفر می‌کند/ رئیس فدراسیون قبول نکرد که تمام وقت از کیم بوخونسوف یاد بگیرم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هادی سپهرزاد که به عنوان مربی احسان حدادی پرتابگر دیسک کشورمان انتخاب شده در نشست خبری امروز اظهار داشت: فکر می‌کنم حدادی آنقدر باهوش است که در شرایط کنونی تصمیم احساسی نگیرد. او به جمع‌بندی رسیده که با من تمرینات خود را انجام بدهد و اگر فدراسیون نیز امکانات لازم را در اختیار بگذارد تلاش می‌کنم تا این ورزشکار را به جایگاه قبلی‌اش بازگردد.

وی افزود: البته متاسفانه تا الان امکانات لازم فراهم نشده است و من حتی قرارداد هم ندارم. ما تمرینات خود را از روز 4 دی‌ شروع کردیم و حتی جلسه‌ای نیز با رئیس فدراسیون داشتیم اما کیهانی گفت که برنامه مورد نظر من را نگه داریم تا بررسی‌های لازم انجام شود. کیهانی خیلی سفر می‌کند و این هفته هم نتوانستیم جلسه‌ای با او داشته باشیم به هر حال قرار است از فردا برای یک اردوی 21 روزه به جزیره کیش برویم و این در حالی است که تا الان هیچکدام از برنامه‌های مدنظر من اجرایی نشده است. 

مربی پرتاب دیسک ایران ادامه داد: اولین مسابقه‌ای که پیش رو داریم بازی‌های کشورهای اسلامی است که استارت کارمان از آنجا خواهد بود. اگر بتوانیم امسال نتیجه مطلوب بگیریم می‌توانیم محکم‌تر بگوییم که حدادی در بازی‌های آسیایی 2018 را نیز چهارمین مدال طلایش را بگیرد.

سپهرزاد در خصوص طلب گذشته‌اش از فدراسیون دوومیدانی گفت: من 1.5 ماه است که همکاری خود را با فدراسیون آغاز کرده‌ام و این نیز به خاطر کمک به دوومیدانی است. خیلی دوست داشتم که به صورت مداوم در کنار کیم بوخونسوف حضور  داشته باشم و خیلی چیزها نیز از او یاد گرفته‌ام اما این شانس را از من گرفتند که تمام وقت در کنار این مربی باشم. فدراسیون الان یک مربی و مدرس می‌آورد تا برای یک روز یا یک ساعت آموزش دهد به نظرم در چنین شرایطی آن مدرس چیزی نمی‌تواند یاد بدهد، این در حالی است که من می‌توانستم کنار کیم باشم و چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.  من گفتم که در همه پروسه مربیگری کنار کیم حضور داشته باشم اما کیهانی قبول نکرد و این موضوع را نپذیرفت.

وی درباره مسائلی که کیهانی در زمان انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون گفته بود، گفت: کیهانی شعارهایی داده و خودش نیز باید پاسخگو باشد. فکر می‌کنم یک فرصت چندماهه دیگر تا زمان مسابقات قهرمانی آسیا باید به او بدهیم تا ببینیم استراتژی مدنظر او موفق بوده یا خیر. 

سپهرزاد در پایان گفت: امیدوارم در آینده شرایط خوب، اردوهای مناسب و البته حقوق در نظر گرفته شود تا بدون مشکل کارها را جلو ببریم. ما باید از داشته‌های خود نیز حمایت کنیم نه اینکه فقط به دنبال استعدادیابی باشیم.

انتهای پیام/