تبلیغاترقابت‌های کشوری پل رسیدن به تیم ملی است/ قدرت بوکس ایران را به رخ حریفان می‌کشیم

سجاد کاظم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با اشاره به این موضوع که رسیدن به پیراهن تیم ملی، افتخاری بزرگ است، اظهار داشت: ایستادن روی سکوی نخست رقابت‌های قهرمانی کشور، کار بسیار دشواری بود که شکر خدا به این مهم دست پیدا کردم. از اینکه کمیته فنی مسابقات هم از عملکرد من رضایت داشت، خوشحال هستم.

وی افزود: سال گذشته هم در رقابت‌های کشوری به مدال طلا دست یافته بودم و ارزش این مدال را به خوبی می‌دانم. رقابت‌های کشوری پل رسیدن به تیم ملی است.

بوکسور وزن 69 کیلوگرم ایران در پاسخ به این سؤال که شرایط اردوی تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کند، تصریح کرد: مربیان تیم ملی از بهترین‌های ایران و آسیا هستند و هر وقت در تمرینات تیم ملی حاضر می‌شوم، احساس می‌کنم از نظر فنی، پیشرفت خوبی دارم. امیدوارم از این پس اردوهای تیم ملی دائماً ادامه داشته باشد تا بتوانیم خود را در شرایط ایده‌آل حفظ کنیم.

کاظم‌زاده در پایان به حساسیت رقابت‌های سال آینده اشاره کرد و گفت: سال آینده مسابقات کشورهای اسلامی، قهرمانی آسیا و ... را پیش رو داریم که باید قدرت بوکس ایران را به رخ حریفان بکشیم. البته هدف اصلی من ایستادن روی سکوی باری‌های آسیایی و المپیک است که به امید خدا به آن دست پیدا خواهم کرد.

انتهای پیام/