تبلیغاتتعیین حساسیت صفحه نمایش تلفن همراه با روشی ساده

صفحه لمسی شما همزمان می تواند از 5 تا 10 لمس همزمان پشتیبانی کند، برای اطلاع از میزان حساسیت اسمارت فون خود گزارش را تا انتها مطالعه کنید.

به گزارش خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در برخی اوقات تاچ اسکرین گوشی های هوشمند گاهی به مرور کاهش یافته و باعث نارضایتی کاربران می شود. در این خبر روش های کالیبراسیون را برای شما آموزش می دهیم تا ازین پس نیاز نباشد برای رفع این مشکل فشار انگشتان را برای لمس صفحه افزایش دهید. شما قرار است تا تاچ گوشی خود را کالیبره کنید. با این کار شما سلامت گوشی را اندازه گیری و تعیین صحت می کنید. کاری که باعث می شود تا به نوعی ریکاوی در گوشی شما صورت بگیرد.

مراحل کار:
به قسمت تنظیمات گوشی بروید، Developer Mode را از طریق منوی تنظیمات فعال کرده تا حالت مخصوص توسعه دهندگان در گوشی بکار بیافتد. دوباره به تنظیمات مراجعه کنید گزینه About Phone را انتخاب سپس عبارت Build Number را هفت مرتبه لمس کنید. اکنون Developer Mode برای همیشه در گوشی شما فعال خواهد شد.

حساسیت صفحه نمایش گوشی را سرعت ببخشید
قدم بعدی Settings / Deveoper options  / Pointer location /Show touches خواهد بود. اکنون بافعال کردن تیک چک باکس در دو گزینه آخر خواهید دید که مقادیر رمزی و دایره های خاکستری کوچکی در زیر انگشتان بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد. با این حالت شما می توانید قابلیت هایی مانند بزرگ نمایی دو انگشتی را بکار بیندازید. قابلیتی که قادر به تشخیص چند لمس در صفحه خواهد بود. بطور مثال بالاترین حد ممکن برای این لمس 10 است به این معنی که گوشی شما از 10 لمس همزمان پشتیبانی خواهد کرد.
حساسیت صفحه نمایش گوشی را سرعت ببخشید
با این صفحه می توان ویژگی های گفته شده را آزمایش کرد. پیش فرض گوشی شما P:0.1 در نظر گرفته شده و به این معنی است که صفحه چند لمس همزمان را در لحظه برای شما تشخیص می دهد. هر 10 انگشت خود ر اروی صفحه فشار دهید تا از این مورد آگاه شوید. گوشی شما 10/10 را نشان خواهد داد.
حساسیت صفحه نمایش گوشی خود را بسنجید

 حالا ببینیم کدام نقاط از صفحه نمایش گوشی شما کارایی مطلوب دارد، انگشت خود را در قسمتی از صفحه نمایش که بنظرتان ضعیف است بکشید تا عددی را مشاهده کنید این حالت میزان فشاری را که صفحه نمایش حس می کند  را نشان می دهد. یک صفحه لمسی خوب با کمترین فشار عدد 0.05 را به شما نشان خواهد داد.
حساسیت صفحه نمایش گوشی خود را بسنجید

انتهای پیام/