تبلیغاتحماسه 9 دی سدی در برابر فتنه‌انگیزی استکبار و دشمنان انقلاب بود

به گزارش گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، جهاد دانشگاهی با صدور بیانه‌ای به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه نهم دی، بر لزوم حفظ ارزش‌های اسلامی، همدلی و وفاق ملی و نیز ضرورت هوشیاری و بصیرت در برابر دشمنان تأکید کرد.

متن بیانه صادر شده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فتنه‌ها، تحریم‌ها، جنگ‌ها و فشارهای نظام استکبار و دشمنان اسلام، واکنش آنان به آرمان‌ها و معیارهای والای نهضت اسلامی مردم ایران است که مدت هاست از جغرافیای سیاسی کشور فراتر رفته و پایه‌های نظام‌های باطل و استکباری را در سراسر جهان متزلزل نموده است.

در این میان، گاه دشمنان با برنامه ریزی های پیچیده و جنگ نرم و با بهره گیری از غفلت عناصر داخلی، مشروعیت این مرکز ثقل آرمان های الهی را هدف قرار می دهند که اگر هوشیاری و بصیرت در میان نباشد قطعاً خدشه به وحدت ملی و یکپارچگی ملت و مسئولان و تهدید جدی بنیان جمهوری اسلامی ایران را در پی خواهد داشت.

فرصت انتخابات سال 88 و قطب بندی ایجاد شده در ایام تبلیغات، دشمن را به پیاده کردن طرح شوم خود امیدوار ساخت، اما این بار نیز ملت منسجم و بصیر ایران، دفاع از ارزش ها و حفظ اقتدار کشور را بر تمایلات گروهی و حزبی ترجیح داد و برای خنثی سازی توطئه دشمنان جانانه به میدان آمد.

حماسه نهم دی ماه 88 سد محکمی شد که بندبند آن در سایه الطاف الهی، رهبری هوشمندانه و با صلابت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و پشتیبانی ملت بزرگ ایران شکل گرفت.

در آستانه سالروز این حماسه بزرگ، بار دیگر بر همدلی، وفاق ملی و آمادگی برای جانفشانی در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تاکید نموده و از خداوند متعال مسألت می‌نماییم که همواره ملت مقتدر و مظلوم ایران را در برابر دشمنی ها حفظ و با عزت و سربلندی به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.

انتهای پیام/