تبلیغاتجلسه‌ام با هاشمی ارتباطی به بازنشستگی من نداشت/ 3 لژیونر خوب در آلمان و آمریکا داریم

کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد جلسه هیئت رئیسه فدراسیون گلف اظهار داشت: در این جلسه مصوباتی مانند آیین‌نامه‌های دوره‌های مربیگری، برگزاری مسابقات گلف، جام مرحوم شهباز حسین‌پور و همچنین آیین‌نامه انجمن‌های تحت پوشش فدراسیون انجام گرفت.

وی ادامه داد: مسابقات جام مرحوم شهباز حسین‌پور، اسفند به میزبانی شهر مسجدسلیمان برگزار خواهد شد. ضمن اینکه دور برگشت لیگ برتر گلف آغاز شده است.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص فعالیت‌های این فدراسیون برای دو رشته وودبال و بهکاپ تصریح کرد: وودبال در 12 استان کشور فعال شده اما بهکاپ در بیشتر استان‌ها، جایگاه خود را پیدا کرده است.

سعیدی در پاسخ به این سؤال که آیا جلسه با کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک در مورد موضوع بازنشستگی او بوده یا خیر، خاطرنشان کرد: این جلسه ارتباطی به موضوع بازنشستگی من نداشت چون همانطور که قبلاً گفته بودم، من بازنشسته نیستم. در جلسه با هاشمی درباره منابع مالی، بحث‌هایی صورت گرفت که من عنوان کردم 5 سال است در بحث تأمین منابع مالی، افزایشی نداشته‌ایم و با توجه به اینکه مربی خارجی به خدمت گرفته‌ایم، لازم است که افزایش پیدا کند.

وی درباره احتمال شرکت گلف‌بازان کشورمان در بازی‌های آسیایی گفت: برای شرکت در بازی‌های آسیایی، اولویت با رشته‌های مدال‌آور است. در این زمینه ما قول کسب مدال نداده‌ایم اما می‌توانیم در این بازی‌ها شرکت کنیم.

رئیس فدراسیون گلف ادامه داد: ما 3 لژیونر بسیار خوب داریم که در لیگ‌های آلمان و آمریکا مشغول به فعالیت هستند و امکان اینکه آنها در تیم ملی باشند، وجود دارد. آنها تا الان هم چندین بار با لباس تیم ملی کشورمان، مسابقه داده‌اند.

سعیدی در پایان، خاطرنشان کرد: قرار است وزارت ورزش در خصوص مشکلات اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی، کارگروهی را تشکیل دهد. ما اساسنامه اصلاح نشده را به فدراسیون جهانی ارسال کرده‌ایم تا ایرادات آن را به ما اعلام کنند اما تا الان پاسخی در این زمینه دریافت نکرده‌ایم.

انتهای پیام/