رعد: اقدامات آمریکا علیه حزب‌الله تاثیری ندارد- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم ++ فارسی فان

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از النشره، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس نمایندگان لبنان در گفت وگویی رادیویی تصریح کرد: از نظر ما چیزی به نام مجازات علیه ما نیست ،زیرا وقتی ما از مجازات صحبت می کنیم منظور این است که یک داور نجیب وجود دارد که از حق قصاص برخوردار است، اما این درخصوص آمریکا صدق نمی کند. ما اقدامات آمریکا را با اقدامات پاسخ می دهیم.

وی افزود: وقتی علیه ما اقداماتی می کنند، ما نیز باید برای مقابله با آن اقداماتی انجام دهیم. من تعجب کردم که چرا آمریکایی ها من را در فهرست تروریسم قرار نداده اند زیرا من عضو مجلس شورا هستم و آنها (آمریکایی ها) همه را در این فهرست قرار داده اند. برخی به من می گویند که چون شما منتخب ملت و نماینده خواست مردم هستید، آنها این کار را نکرده اند، اما من در پاسخ به آنها گفتم که چه وقت آمریکا توجهی به نمایندگان مردم کرده است. آمریکا (بدون توجه به خواست مردم) کشورها را در نوردیده است. نفاق و دروغ گویی سرفصل سیاست آمریکا است و آنها می خواهند به طور مداوم یادآوری کنند که حزب الله زیر فشار است.

رعد با اشاره به پیروزی حزب الله در جنگ جولای سال 2006 میلادی رژیم اسرائیل علیه لبنان گفت: مقاومت بعد از این جنگ وارد قلب معادلات بین المللی و منطقه ای شد. جنگ 33 روزه سخت ترین مرحله برای حزب الله بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *